Sklepy PrestaShop 4Pixel
Bezpłatna wycena

Donna

Sklep internetowy

Sklep PrestaShop
DONNA to jeden z liderów branży bieliźniarskiej na polskim rynku. Rodzima firma działa już od 30 lat, oferując wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się wzornictwem oraz są szyte wyłącznie w naszym kraju.
www.donna.pl
Zakres prac przy sklepie

Tworząc nową wersję internetowego sklepu marki DONNA, zadbaliśmy o to, by była to nowoczesna witryna, zaprojektowana z myślą o tym, by klient końcowy mógł korzystać z niej w przyjemny sposób: co gwarantuje intuicyjny interfejs opracowany w zgodzie z UX-owymi standardami. Nowa wersja witryny bazuje na najnowszej wersji oprogramowania PrestaShop, które zachowało wszelkie dane przechowywane na poprzedniej iteracji strony. Szata graficzna sklepu została zaprojektowana od podstaw z uwzględnieniem specyfiki branży oraz identyfikacji wizualnej marki DONNA. Rzecz jasna jest to strona w pełni skalowalna, doskonale dopasowująca się do specyfiki urządzeń mobilnych oraz przeglądarek internetowych na komputerach klasy PC. Dedykowany projekt graficzny oraz aktualizacja oprogramowania szły w naszych pracach w parze z przygotowaniem serwera w taki sposób, by ten zapewnił najlepszą możliwą wydajność dla witryny oraz doskonałą stabilność działania.

Zobacz online
Aktualizacja
Do najnowszej wersji prestashop z zachowaniem wszystkich danych
Dedykowana grafika
Specjalnie zaprojektowana i dopasowana grafika
RWD
Responsywna grafika
Hosting
Przygotowanie serwera wraz z konfiguracją dla najlepszej wydajności
Chcesz więcej?

Zobacz poniższe screeny lub przejdź do wersji online

Zobacz online
Zobacz także

Inne projekty PrestaShop

17

Bądź z nami w kontakcie!

Zapisz się do newslettera i Jako pierwszy dowiaduj się o nowościach
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
4PIXEL - Sklepy internetowe PrestaShop
4PIXEL to nowoczesne, szybkie i efektywne sklepy internetowe, tworzone tak, by doskonale odpowiadały Twoim potrzebom i idealnie spełniały oczekiwania Twoich klientów.
fbfooterlnfooter
2022 © Copyright 4Pixel. Wszelkie prawa zastrzeżone.
crossmenu