Sklepy PrestaShop 4Pixel
Bezpłatna wycena

Gatito.pl

Sklep internetowy

Sklep PrestaShop
Hurtownia Gatito zajmuje się sprzedażą i dystrybucją różnorodnych produktów licencyjnych wielu marek. W ofercie znajdują się zabawki, obuwie, odzież oraz tekstylia domowe i wszelkie akcesoria powszechnie znanych producentów.
www.gatito.pl
Zakres prac przy sklepie

Sklep Hurtowni Gaito działa na najnowszej wersji PrestaShop, występuje w wielu wersjach językowych oraz ma zaimplementowany moduł weryfikacji zarejestrowanych klientów i działa jako platforma dropshippingowa. Nasze prace nad aktualną wersją sklepu dotyczyły przede wszystkim projektu graficznego, zarówno dla przeglądarek pracujących na komputerach klasy PC, jak i wersji RWD przygotowanej dla urządzeń mobilnych: smartfonów oraz tabletów, które często są wykorzystywane do dokonywania zakupów w hurtowni. Podczas prac przeprojektowaniu uległo wiele podstron, które dostosowaliśmy wizualnie i funkcjonalnie do oczekiwań nowoczesnych klientów B2B. Obecna wersja sklepu Hurtowni Gatito to już jego 3 odsłona przygotowywana przez nasz zespół, zatem możemy stwierdzić, że z tym klientem prowadzimy stałą współpracę od kilku lat.

Zobacz online
Prestashop
Hurtownia zbudowana w oparciu o platformę PrestaShop
Dedykowana grafika
Specjalnie zaprojektowana i dopasowana grafika
RWD
Responsywna grafika
Międzynarodowy
Wiele języków i sprzedaż do krajów UE
Chcesz więcej?

Zobacz poniższe screeny lub przejdź do wersji online

Zobacz online
Zobacz także

Inne projekty PrestaShop

Bądź z nami w kontakcie!

Zapisz się do newslettera i Jako pierwszy dowiaduj się o nowościach
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
4PIXEL - Sklepy internetowe PrestaShop
4PIXEL to nowoczesne, szybkie i efektywne sklepy internetowe, tworzone tak, by doskonale odpowiadały Twoim potrzebom i idealnie spełniały oczekiwania Twoich klientów.
fbfooterlnfooter
2022 © Copyright 4Pixel. Wszelkie prawa zastrzeżone.
crossmenu