Sklepy PrestaShop 4Pixel
Bezpłatna wycena

Rowmix

Sklep internetowy

Sklep PrestaShop
Row Mix to sklep specjalizujący się w sprzedaży rowerów, akcesoriów oraz części rowerowych. Na stronie sklepu znaleźć można m.in. rowery szosowe czy MTB, trenażery, a nawet umówić się na bike fitting.
www.rowmix.com.pl
Zakres prac przy sklepie

Nowa, przygotowana przez nasz zespół wersja strony bazuje na najnowszej wersji oprogramowania PrestaShop, zapewniając maksymalną funkcjonalność i pełną skalowalność, w tym wykorzystanie rozwiązań szczególnie przydatnych z perspektywy branży, w której działa Row Mix. Co ważne, podczas aktualizacji zachowane zostały wszystkie dane na stronie. Dla sklepu przygotowaliśmy również dedykowany projekt graficzny nowej - aktualnej strony, w pełni opracowany z myślą o specyfice branży, a także zadbaliśmy o wersję RWD, by strona była responsywna i działała świetnie tak na przeglądarkach internetowych komputerów stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych. Rzecz jasna zoptymalizowaliśmy w pełni strukturę sklepu, by działał on szybko i stabilnie, będąc przyjemnym w obsłudze dla klientów końcowych.

Zobacz online
Aktualizacja
Do najnowszej wersji prestashop z zachowaniem wszystkich danych
Dedykowana grafika
Specjalnie zaprojektowana i dopasowana grafika
RWD
Responsywna grafika
Optymalizacja
i przyśpieszenie sklepu
Chcesz więcej?

Zobacz poniższe screeny lub przejdź do wersji online

Zobacz online
Zobacz także

Inne projekty PrestaShop

Bądź z nami w kontakcie!

Zapisz się do newslettera i Jako pierwszy dowiaduj się o nowościach
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
4PIXEL - Sklepy internetowe PrestaShop
4PIXEL to nowoczesne, szybkie i efektywne sklepy internetowe, tworzone tak, by doskonale odpowiadały Twoim potrzebom i idealnie spełniały oczekiwania Twoich klientów.
fbfooterlnfooter
2022 © Copyright 4Pixel. Wszelkie prawa zastrzeżone.
crossmenu