Sklepy PrestaShop 4Pixel
Bezpłatna wycena

Stimeo

Sklep internetowy

Sklep PrestaShop
Stimeo zajmuje się sprzedażą domków z drewna, od ogrodowych, po letniskowe oraz altan i saun. To jednak nie wszystko, gdyż w ofercie sklepu znaleźć można również m.in. rozwiązania dla ogrodów zimowych, zadaszenia tarasów czy szklarnie ogrodowe.
www.stimeo-domki.pl
Zakres prac przy sklepie

Pracując nad szatą graficzną strony sklepu Stimeo skupiliśmy się na stworzeniu projektu, który w bardzo czytelny, transparentny sposób pokazuje asortyment, w którym specjalizuje się nasz klient. W zgodzie z tym założeniem opracowaliśmy projekt witryny dla przeglądarek na komputerach PC oraz wersję RWD, przeznaczoną dla urządzeń mobilnych. Zadbaliśmy o to, by sklep pracował na najnowszej wersji PrestaShop i bym dokładnie zoptymalizowany pod kątem technicznym, dzięki czemu poszczególne podstrony szybko się ładują, a cała infrastruktura strony działa sprawnie i płynnie. Zaprojektowaliśmy również specjalnie dla tego klienta rozbudowany konfigurator produktu, w którym klienci końcowi mogą w wygodny sposób wybrać poszczególne parametry domku z oferty Stimeo.

Zobacz online
Prestashop
W najnowszej wersji
Dedykowana grafika
Specjalnie zaprojektowana i dopasowana grafika
RWD
Responsywna grafika
Konfigurator produktu
Rozbudowane narzędzie do konfigurowania domku wraz ze zdjęciami i opisami
Chcesz więcej?

Zobacz poniższe screeny lub przejdź do wersji online

Zobacz online
Zobacz także

Inne projekty PrestaShop

Bądź z nami w kontakcie!

Zapisz się do newslettera i Jako pierwszy dowiaduj się o nowościach
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
4PIXEL - Sklepy internetowe PrestaShop
4PIXEL to nowoczesne, szybkie i efektywne sklepy internetowe, tworzone tak, by doskonale odpowiadały Twoim potrzebom i idealnie spełniały oczekiwania Twoich klientów.
fbfooterlnfooter
2022 © Copyright 4Pixel. Wszelkie prawa zastrzeżone.
crossmenu