10 października 2020
Clients

Dexcraft

Sklep internetowy

Dexcrarft.pl

Dexcraft jest firmą specjalizującą się w projektowaniu oraz produkcji komponentów z włókna węglowego, która działa na rynku już od 10 lat oferując wysokiej jakości produkty znajdujące zastosowanie w wielu branżach.

www.dexcraft.pl

Zakres prac

Strona Dexcraft była jednym z ciekawszych i nietypowych projektów realizowanych przez nasz zespół, głównie za sprawą jej specyfiki - jest to bowiem głównie witryna informacyjna ze zintegrowanym modułem sprzedażowym. Przygotowaliśmy dla tego klienta dedykowane projekty graficzne - wersję dla przeglądarek internetowych na komputerach stacjonarnych oraz RWD dla urządzeń mobilnych, a także wdrożyliśmy tryb multistore oraz zadbaliśmy o różne wersje językowe. Witryna działa w oparciu o najnowszą wersję PrestaShop ze wszystkimi niezbędnymi aktualizacjami, jest doskonale zoptymalizowana, a zatem szybka oraz przejrzysta oraz posiada zaimplementowany moduł OPC, który wydatnie poprawia wygodę całego procesu zakupowego po stronie klienta końcowego.

Aktualizacja

Do najnowszej wersji prestashop z zachowaniem wszystkich danych

Dedykowana grafika

Specjalnie zaprojektowana i dopasowana grafika

RWD

Responsywna grafika

Optymalizacja

i przyśpieszenie działania sklepu

Multistore i wielojęzyczność

Sklep pracuje w trybie multistore i w kilku wersjach językowych

OPC

Szybki i wygodny proces zakupów na jednej stronie
Opinia

Z firmą 4 Pixel i Panem Arkadiuszem Głębockim współpracujemy już wiele lat. Szukaliśmy firmy która zrealizuje stronę www oraz sklep w oparciu o jeden system. Założenie było takie aby wyodrębnić stronę www, aby wyglądała jak klasyczna strona www ale była stworzona na Prestashop. Dodatkowym utrudnieniem jest to że potrzebowaliśmy Multistore, ponieważ istotną częścią naszego biznesu jest sprzedaż zagraniczna. Aby tego było mało dodatkowo stworzyliśmy blog w oparciu o WordPress. I tak powstały www.dexcraft.pl , www.dexcraft.com . Firmę 4 Pixel wybrałem ze względu na wysokie umiejętności graficzne i styl grafiki który mi bardzo odpowiada – profesjonalny, nowoczesny, schludny oraz zaawansowaną wiedzę w zakresie Prestashop popartą wieloletnią praktyką w tworzeniu sklepów na tym systemie. Ponieważ współpracujemy już wiele lat wspomnę również o tym co bardzo ważne, w przypadku awarii, problemów itp. można zawsze liczyć na szybką i skuteczną pomoc firmy 4 Pixel, wdrożenie to jedno a opieka posprzedażowa, obieranie telefonów, oddzwanianie – to równie ważny element. Polecam wdrożenia sklepu i współpracę z firma 4 Pixel.

Chcesz więcej?

Zobacz poniższe screeny lub przejdź do wersji online

Opakowania na wynos Next project