11 października 2020
Clients

Opakowania na wynos

Sklep internetowy

Opakowania na wynos

Sklep Opakowania na wynos zajmuje się sprzedażą i dystrybucją jednorazowych opakowań oraz materiałów opakowaniowych. Firma działa od 2009 roku i oferuje wysokiej jakości produkty dla gastronomii, handlu i gospodarstw domowych.

www.opakowanianawynos.pl

Zakres prac

Pracując nad nową wersję sklepu Opakowania na wynos zależało nam na połączeniu estetyki oraz przestrzeni. Projekt graficzny opierający się na tych założeniach pozwolił na wyeksponowanie bogatej oferty sklepu dbając również o łatwą nawigację po poszczególnych podstronach. Innymi słowy, szatę graficzną w wersji na komputery klasy PC oraz urządzenia mobilne dopasowaliśmy do oczekiwań klientów, zarówno tych biznesowych, jak i indywidualnych. Finalizując prace zapewniliśmy aktualizację do najnowszej wersji PrestaShop, pełną optymalizację witryny sklepu - co umożliwia szybkie ładowanie podstron z bardzo rozbudowaną ofertą - oraz zaimplementowaliśmy moduł OPC, dzięki któremu dokonywanie zakupów jest i szybkie, i wygodne.

Aktualizacja

Do najnowszej wersji prestashop z zachowaniem wszystkich danych

Dedykowana grafika

Specjalnie zaprojektowana i dopasowana grafika

RWD

Responsywna grafika

Optymalizacja

i przyśpieszenie działania sklepu
Opinia

Tworzenie sklepu internetowego we współpracy z 4Pixel to nie była zwykła komercyjna wymiana handlowa. Był to proces oparty o rzadko spotykaną relację, w której twórcy zapewniali nie tylko otwartość i zrozumienie potrzeb klienta, ale także nie obawiali się przedstawienia własnej wizji projektu. Każdy pomysł został merytorycznie ugruntowany i dokładnie omówiony, a wiele nieszablonowych rozwiązań świetnie sprawdziło się praktyce.
Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu 4Pixel powstała strona szybka w działaniu, przejrzysta i łatwa w nawigacji, a jednocześnie dająca rozbudowane możliwości wprowadzenia własnych ustawień. Szczerze polecamy!

Chcesz więcej?

Zobacz poniższe screeny lub przejdź do wersji online