Sklepy PrestaShop 4Pixel
Bezpłatna wycena

Cafe-Chocolate

Sklep internetowy

Sklep PrestaShop
Sklep Cafe Chocolate specjalizuje się w sprzedaży dekoracji cukierniczych, dzięki którym wypieki wyglądają tak samo dobrze, jak smakują. Cafe Chocolate od lat działa na rynku lokalnym, zaś od pewnego czasu dociera do odbiorców z całej Polski.
www.cafe-chocolate.pl
Zakres prac przy sklepie

Cafe Chocolate bazuje na najnowszej wersji oprogramowania PrestaShop, a podczas jego projektowania zadbaliśmy o to, by był przyjazny dla urządzeń mobilnych - stąd w pełni zoptymalizowana i dopieszczona graficznie wersja RWD oraz wygodny dla klientów w realizowaniu transakcji, dlatego wdrożony został moduł OPC, pozwalający na szybkie dokonywanie zakupów na pojedynczej stronie. W ramach obsługi Cafe Chocolate 4PIXEL gwarantuje stałą aktualizację PrestaShop oraz optymalizację sklepu, która zapewnia jego szybkie i responsywne działanie. Jesteśmy szczególnie dumni z szaty graficznej sklepu, gdyż udało nam się zaprojektować stronę przyjemną dla oka, kolorową, relaksującą i bezpośrednio kojarzącą się ze światem cukierniczym, która jest przy tym niezwykle łatwa w nawigacji oraz intuicyjna w obsłudze - w dużej mierze za sprawą czytelnego menu bazującego na ikonach.

Zobacz online
Aktualizacja
Do najnowszej wersji prestashop z zachowaniem wszystkich danych
Dedykowana grafika
Specjalnie zaprojektowana i dopasowana grafika
RWD
Responsywna grafika
Hosting
Przygotowanie serwera wraz z konfiguracją dla najlepszej wydajności
Chcesz więcej?

Zobacz poniższe screeny lub przejdź do wersji online

Zobacz online
Zobacz także

Inne projekty PrestaShop

Bądź z nami w kontakcie!

Zapisz się do newslettera i Jako pierwszy dowiaduj się o nowościach
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
4PIXEL - Sklepy internetowe PrestaShop
4PIXEL to nowoczesne, szybkie i efektywne sklepy internetowe, tworzone tak, by doskonale odpowiadały Twoim potrzebom i idealnie spełniały oczekiwania Twoich klientów.
fbfooterlnfooter
2022 © Copyright 4Pixel. Wszelkie prawa zastrzeżone.
crossmenu